Mandskab

PIRATTOGT 2019

Dagens pirat-tal: 4 lystige kaptajner og 76 stive matroser

Fetishnisserne

  1. Kaptajn Tunge Lem (David) – david @ pirattogt.dk
  2. Bryggerpiraten (Glen B)
  3. Muskelpiraten (Thomas J)
  4. Bådsbygger Piotr (Peter J)
  5. Tonne (Karsten T)
  6. Pirateria (Ida MC)
  7. Krampe Piraten (Lasse B)
  8. Sallybabs (Heidi L)
  9. Pirat Doggy (Anita N)
  10. Måneskinsmatrosen (Morten O)
  11. Treehugger-piraten (Karina L)
  12. Krudt Kaj (Karsten J)
  13. Dolk Mundgren (Ask S J)
  14. The Pink Pirate (René G)
  15. The Accidental Pirate (Henrik P)
  16. Løg Ridderen (Mathias S M)
  17. Krastørstig (Kristian B)
  18. Bong (Christian J)

Kratluskerne

  1. Kaptajn Niels den Grusomme (Niels) – niels @ pirattogt.dk
  2. Blodøkse (Jacob A)
  3. Lady Marian (Marian K)
  4. Den Røde Pirat (Thomas H)
  5. The Dancing Pirate (Dorthe C)
  6. Gathond (Kresten K)
  7. Gråskæg (Carsten S)
  8. Den Slemmeste Skøge (Marie-Louise C)
  9. Mrs. Mary (Thea B)
  10. Pirat O’darker Ale (Ole H)
  11. Pirat Mary Swain “The Bird” (Maria S)
  12. Carlos the Sheep Fondler (Paul O’C)
  13. Pirate Udinsky (Nizam U)
  14. Pirate Price (Christian M L)
  15. Den Pirat! (Casper F)
  16. Piratossen Fez (Frank S P)
  17. Black Barrel (Alice L)
  18. Pirat Glatnumse (Martin C)
  19. Buskluskeren (Mads H)
  20. Piraten Lasse Luskved (Lars H A)
  21. Din mor (Jes T)
  22. Los Buchardrillios (Peter B)

Havnegerne

  1. Kaptajn Hollo (Michael) – hollo @ pirattogt.dk
  2. Barser (Rasmus K)
  3. Silver Sparrow (Jesper E)

54 elite (og tilhængere)

  1. Kaptajn Kød (Ole) – phusck @ gmail.com
  2. Plankwalker Duff (Christophpher D)
  3. Salty Sally Swallow (Anne S)
  4. Salty Small Ass With Class (Josefine A)
  5. Salty Connie Boobs (Sacha F)
  6. Peppery Crewman #6 (Tue B)
  7. Frøken Strid (Astrid B K)
  8. Jolly Dolly Oh-de-Lolly (Eva H A)
  9. Romplejersken (Tine K-C)
  10. Matros Stankelben (Thomas B N)
  11. Bamsepiraten (Jonas B)
  12. Piratlapper (Christine C)
  13. Dødspølsen (Andreas B)
  14. Le Pirate Décadent (Andreas F)
  15. Tucks von de Cockers (Toke F C)
  16. Chunky Funky Foggers (Christian E)
  17. Molly Roger (Maria D)
  18. Charlotte de Berry (Chalotte N)
  19. Skibsdreng Langgarn (Stefan S)
  20. Rompasser Long Ben (Mikael D)
  21. Scurvy Sally (Maria G N)
  22. Gerda den Grusomme (Krestina W)
  23. Gudrun den Gæve (Kathrine S J)
  24. Badminton Piraten (Jakob A)
  25. Billy Bones (Kenneth J H)
  26. Polly the Party-pirate-parrot (Thomas S)
  27. Rum Hearted Dorothy (Dorthe L)
  28. Dread Pirate Frede (Per F)
  29. Pirate Buttercup (Rikke E A)
  30. Bagbordspiraten (Ronni H)
  31. Drunken Drinker (Rasmus R)
  32. Dæksvaber Langskær (Kent M H)
  33. Svabergast Talent (Bent H)
  34. Filosofipiraten (Kristoffer S)
  35. Bersærker Krammeren (NC T)
  36. Den Glade Galning (Torben P)
  37. Grace O’malley (Sofie G)
  38. Carina Kills-a-Lot (Carina N)
  39. Pirat Sortskæg (Jacob S)

Har ikke betalt – tilmelding ikke gældende.
Har orienteret om betaling, men den er ikke registreret endnu – tilmelding ikke gældende.

Betaling er registreret – tilmelding er gældende

Vil du også med på listen, så skriv til niels @ pirattogt.dk
Sidste frist er 20. maj 2019. Pengene gives ikke retur ved afbud efter d. 10, maj 2019.