Mandskab

PIRATTOGT 2018

Dagens pirat-tal: 2 lystige kaptajner og 97 stive matroser

Fetishnisserne

  1. Kaptajn Tunge Lem (David) – david @ pirattogt.dk
  2. Bryggerpiraten (Glen)
  3. Blodige Dræber (Mette B K)
  4. Bådsbygger Piotr (Peter J)
  5. Tonne (Karsten T)
  6. Muskelpiraten (Thomas J)
  7. Treehugger-piraten (Karina L)
  8. Nøgenpiraten (Jacob Q)
  9. Claybrain Promisebreaker (Brian B)
  10. Sally Shipbiscuit (Anne Louise L)
  11. Ege-fætter (Claus E)
  12. Sallybabs (Heidi L)
  13. Doggy (Anita N)
  14. DollyMås (Eveliina E G)
  15. Krudttønden (Jens S)
  16. Ninja Piraten (Jack L)
  17. Krøllebølle Piraten (Dorte K)
  18. Anuspiraten (Morten O)
  19. Skøen SISSE (Sidsel S)
  20. Katanja Klo (Anja K)
  21. Barbara ‘The Knife’ Turner (Pia H J)
  22. Den Rødhåret Matros (Anne)
  23. Søstærke Stive Sild (Stine)
  24. Den Ideforladte Pirat (Tinna)
  25. Matros Halv-øj (Jonas)
  26. Kold-før-tolv-pirat (Sofie B)
  27. Skattepiraten (Nikitha K H)
  28. Fotopiraten (Lasse H N)
  29. Tørstige Vicks (Vicki)
  30. Miss Cobra (Maria S/M)
  31. Den Mystiske Pirat (Toby W)
  32. The Pink Pirate (René G)
  33. Krastørstig (Kristian B)
  34. Dolk Mundgren (Ask S J)
  35. Hvidskæg Blåøje (Daniel P)
  36. The Hound (Christian J)
  37. Rough-Sailin’ Wallace Hellion (Morten P F)
  38. Party-Matrosen Malle (Marlene)
  39. Panda-Pirat (Rikke H)
  40. Dr. Kjær (Peter K) 

Kratluskerne

  1. Kaptajn Niels den Grusomme (Niels) – niels @ pirattogt.dk
  2. Den Røde Pirate (Thomas H)
  3. Den Slemmeste Skøge (Marie-Louise C)
  4. Mary Read (Aasne L H)
  5. Paula ‘She-Devil’ Lindsay (Solveig K G)
  6. Mrs. Mary (Thea B)
  7. Blodøkse (Jacob A)
  8. CRAN piraten (Christian RAn)
  9. Rixx (Rikke KK)
  10. Gathond (Kresten K)
  11. Den Skaldede Pirat (Per H)
  12. Gråskæg (Carsten S)
  13. Mary Reed (Ingrid E C)
  14. Den Røde Bror (Jesper H)
  15. Skibsdreng Langgarn (Stefan S) 
  16. Rompasser Long Ben (Mikael D)
  17. Anne Bronnie (Julie D B)
  18. Sigurd Blodskæg (Stefan L J)
  19. Isabella Ballscutter (Laura B)
  20. Den Skægløse Pirat (Casper F)
  21. Busklusker (Mads H)
  22. Shiver In Me Timber (Michael L J)
  23. Frejdige Heidi (Heidi B N)
  24. Karen Kraftspring (Mette)
  25. Sally Sørøver (Nanna N)
  26. Iskolde Ivan (Daniel)
  27. Tobentoøje (Simon J)
  28. Skipper Skævøje (Kuang N)
  29. Sirenen (Maria D)

Havnegerne

  1. Kaptajn Hollo (Michael) – hollo @ pirattogt.dk
  2. Barser (Rasmus K)
  3. Silver Sparrow (Jesper E)

54 elite (og tilhængere)

  1. Kaptajn Kød (Ole) – phusck @ gmail.com
  2. Plankwalker Duff (Christopher D)
  3. Sally Stuart (Michael S)
  4. Kølhaler Nymark (Andreas N)
  5. Billy Baggings (Kenneth JH)
  6. Skibssommelier (Tue B)
  7. Pirat-lapper (Christine M C)
  8. Freja den Fordægte (Freja B)
  9. Bobo the Banshee (Louise H)
  10. Pirat-Bamse (Jonas B)
  11. Beskøjterånde (Søren R P)
  12. Carina-kills-a-lot (Carina N)
  13. Rum Hearted Dorothy (Dorthe L)
  14. Matros Guldtand (Johnny S N)
  15. Dread Pirate Frede (Per F)
  16. Pirate Buttercup (Rikke E A)
  17. Det Røde Helvede (Pia C)
  18. Cutthroat Curly (Anne-Sofie C)
  19. Violent Poo (Christopher H)
  20. Rødskæg (Tobias W T)
  21. Scurvy Sally (Maria G N)
  22. Salty Sally Swallow (Anna S)
  23. Rum-Rump (Rene C R)
  24. Deadman Salty Beard (Magnus M)
  25. Slemme Vemme den Væmmelige (Kirstine G V)
  26. Den Blodtørstige Hævner (Heidi C)
  27. Macho El Pirates (Andreas B)
  28. Bagbordspiraten (Ronni H)
  29. Dr. Nielsen (Jacob B)
  30. Tveskæg (Niclas A)
  31. Russo Piratos (Leonid P)
  32. Sailorpiraten (Lise K J)

Har ikke betalt – tilmelding ikke gældende.
Har orienteret om betaling, men den er ikke registreret endnu – tilmelding ikke gældende.

Betaling er registreret – tilmelding er gældende

Vil du også med på listen, så skriv til niels @ pirattogt.dk
Sidste frist er 20. maj 2018. Pengene gives ikke retur ved afbud efter d. 10, maj 2018.